Ostatní služby

/ Domů - Ostatní služby

Nezastavíme se před ničím, a proto je spektrum našich služeb stále více široké. Služby, pro které nemáme speciální položku v menu, ale jsou důležitými prvky pro Vaše akce, naleznete zde.

historicka auta, dopravaZajistíme pro Vás dopravní služby a transfery po celé České republice. Rádi byste zkusili jízdu historickými vozy nebo historickou tramvají na Váš večírek? A co takhle let balónem? Vyhlídkové lety letadlem, vrtulníkem anebo cesta lodí ...

Dekorace jak květinové, tak i dekorace akcí ve stylu tématického programu umíme zajistit. Spolupracujeme s předními českými floristy na květinových dekoracích pro společenské akce. Vlastníme fundus dekorací a spolupracujeme s Fundusem Barrandov.

ohnostrojPříprava grafického návrhu a zpracování pozvánek na akci, webové stránky pro firemní teambuildingové akce, grafické práce pro různé firemní tiskoviny a mnoho dalšího pro Vás umíme zařídít.

Zajištění hostesek a promotérů pro Vaši road show, product launch nebo společenský večer je pro nás samozřejmostí.

Ohňostroj a veškerá povolení pro jeho organizaci je pro nás standardem.

Technické zajištění akce jako jsou technika, světelné efekty, ozvučení a projekce, multimediální prezentace, videokonference jsou pro nás základními nabízenými službami.

ŠKODA AUTO Ireland
Naše společnost organizovala třídenní program pro skupinu hos...
EMERSON Process Manage...
We are pleased you have reached this web site and found the in...
UniCredit Bank - Porad...
Pro společnost UniCredit Bank jsme zajišťovali celkovou produk...