Ostatní služby

/ Domů - Ostatní služby

Nezastavíme se před ničím, a proto je spektrum našich služeb stále více široké. Služby, pro které nemáme speciální položku v menu, ale jsou důležitými prvky pro Vaše akce, naleznete zde.

historicka auta, dopravaZajistíme pro Vás dopravní služby a transfery po celé České republice. Rádi byste zkusili jízdu historickými vozy nebo historickou tramvají na Váš večírek? A co takhle let balónem? Vyhlídkové lety letadlem, vrtulníkem anebo cesta lodí ...

Dekorace jak květinové, tak i dekorace akcí ve stylu tématického programu umíme zajistit. Spolupracujeme s předními českými floristy na květinových dekoracích pro společenské akce. Vlastníme fundus dekorací a spolupracujeme s Fundusem Barrandov.

ohnostrojPříprava grafického návrhu a zpracování pozvánek na akci, webové stránky pro firemní teambuildingové akce, grafické práce pro různé firemní tiskoviny a mnoho dalšího pro Vás umíme zařídít.

Zajištění hostesek a promotérů pro Vaši road show, product launch nebo společenský večer je pro nás samozřejmostí.

Ohňostroj a veškerá povolení pro jeho organizaci je pro nás standardem.

Technické zajištění akce jako jsou technika, světelné efekty, ozvučení a projekce, multimediální prezentace, videokonference jsou pro nás základními nabízenými službami.

CCL - T-mobile - Mikul...
Naše agentura Blue&Green zorganizovala Mikulášskou besídku...
Human Touch Advisory G...
Naše společnost kompletně organizovala v termínu 11. - 12. 12...
Czech Food Cup 2010 - ...
Gastronomická soutěž Czech Food Cup dorazila v sobotu 20.3.201...